RusyaOfisi.Com  ©  

                            

 
                                                                            

 

 

SİTEMİZİ GÜNCELLİYORUZ

RUSYA VE BDT ÜLKELERİNDEN EN SON BİLGİ VE ARAŞTIRMALAR ÇOK YAKINDA BİLGİLERİNİZE  SUNULACAK

Ocak 2002 tarihinden beri  Rusya konusunda edindiğimiz bilgi ve tecrübeyi  dileyen kişi ve kurumlarla karşılıksız olarak paylaştığımız www.RusyaOfisi.com sitesine   göstermiş olduğunuz ilgiye  çok teşekkür ediyoruz.

Tamamen Rus kaynaklarından  hazırladığımız sitemiz  Rusya konusunda yayın yapan tüm sitelerin toplamından çok daha fazla  hit almakta ve  üye  sayımız (zorunlu olmamasına rağmen) tahminlerimizin çok çok üzerine  ulaşmış  bulunmaktadır.  Bizim de amacımız Rusya konusunda bilinmeyeni yazmak ve konuyla ilgili kişi ve kurumlara ışık tutmaktır.

Yine aynı şekilde, Rusça konuşan ülke vatandaşlarına ülkemizin ticari ve turizm konularında sahip olduğu   potansiyelini  tanıtmak amacıyla da oluşturduğumuz Rusça sitemiz de  BDT ülkeleri vatandaşları tarafından ilgiyle ziyaret edilmektedir.    

Kurulduğumuz günden beri,  Rusya konusunda hazırlanan pek çok araştırma,  rapor, meslek dergileri  ve web sitelerinde   kaynak olarak kullanıldığını görmekteyiz. 

Rusya konusundaki hazırladığımız bilgi ve araştırmaları  sadece sitemizi kaynak olarak göstermek şartıyla  izin vermiş  olmamıza rağmen pek çok kişi ve kurum maalesef sitemizde yer alan bilgileri kaynak göstermeden ve\veya istemimiz dışında  kullanmaktadır.

Bu kişi ve kurumlara karşı yasal hakkımızı aramanın dışında,  büyük emek ve göz nuru dökerek hazırladığımız bilgileri intihal yapmak suretiyle  kullandıkları için kendilerini son kez uyarıyor,  hakkımızı  helal etmeyeceğimizi alenen beyan ediyoruz.

RusyaOfisi.com sitesi olarak, göstermiş olduğunuz ilgiye  layık olabilmek amacıyla Türkçe ve Rusça sitelerimizin güncelleme çalışmalarına  hız  vermiş bulunmaktayız.

Mevcut formatımıza ilaveten en son bilgi, istatistik ve yorumlarımızla birlikte,  2005 yılı "Rusya Tekstil ve Konfeksiyon Ürünleri Pazarı",  "Rusya Otomotiv Sanayii ve Otomotiv Yan Ürünleri",  "Rusya Mobilya Pazarı",   "Rusya Ayakkabı Pazarı", "Rusya Kesme Çiçek Pazarı", "Rusya İnşaat ve İnşaat Malzemeleri Pazarı", "Rusya Turizm Pazarı ve Rus Turist Profili", "Rusya Pazarında Karşılaşılan Sorunlar ve Çözüm Önerileri"  gibi her biri başlı başına bir araştırma olan raporlarımızı da siz okurlarımızın bilgisine sunacağız.

Konuyla ilgili her türlü görüş,  öneri ve  desteklerinizi  bekliyoruz.

RusyaOfisi.Com sitesini bilen bilir diyerek, çok yakında  güncellenmiş olarak Türkçe ve Rusça dillerinde  yeniden karşınızda olma ümidiyle saygılarımızı sunuyoruz.

www.RusyaOfisi.com, 24.02.2004

e-mail :  rusyaofisiuye@yahoo.com   &  rusya_ofisi@yahoo.com  

 

 
 
  Ana Sayfa |Ülke Kimliği |Rusya`dan Haberler | Şirket Kuruluşları | Pazara Bakış| İstatistikler | Rusya Ekonomisi |Fuarlar  
 

                      RusyaOfisi.Com © | İlk Kurulum: Ocak 2002      

 
  © Sitemizde yer alan  bilgiler ancak www.rusyaofisi.com adresi  kaynak gösterilmek şartıyla  kullanılabilir